X
Shtatzënia e paplanifikuar e Klea Hutës me Elgit Dodën, këngëtarja në pritje të ëmbël, lidhja 6-vjeçare e çiftit të showbizit

Ndërsa së fundmi, mediat shkruanin se Klea dhe Elgiti janë në pritje të një djali, duke zbuluar kështu edhe gjininë e bebit. Fëmija pritet të vijë në jetë në ditët e para të verës, ndërkohë që burime pranë çiftit tregojnë se bëhet fjalë për një shtatzëni të paplanifikuar për Klean. Ky perceptim, nisur nga fakti se në intervistat e mëparshme,.

“Si e lashë veten time që të arrija deri këtu”/ Era Rusi tregon si i ka përballuar zhgënjimet në dashuri: Jam lënduar, e kam kaluar me …

Era Rusi, këngëtarja e njohur shqiptare nuk ka hezituar të flasë për jetën e saj personale dhe për zhgënjimet në dashuri. E ftuar në emisionin  “Mos i fol Shoferit” në RTV Ora, ajo ka treguar se është lënduar nga dashuria dhe ka treguar sesi i ka përballuar zhgënjimet. Rusi është shprehur se tashmë është single dhe është pritje të princit.

Duket si 20-vjeçe, 52-vjeçarja Pamela Anderson shfaqet në superformë, fotot provokuese

Pamela Anderson, modelja e famshme kanadeze-amerikane  ka vendosur të zhvishet edhe një herë. Ajo është vetëm 52-vjeç por nuk ka hezituar  të pozojë për revistën e  mirënjohur italiane “Vanity Fair” Ikona, që tashmë angazhohet si aktiviste për mbrojtjen e të drejtave të kafshëve, ka realizuar një mori fotografish, në disa prej të cilave është shfaqur edhe e zhveshur. Në foto.

Luana martohet me Krenarin pas 6 vitesh lidhje?

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca prej 6 vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Krenar Çoçajn. Çifti janë fotografuar shpesh bashkë, kanë shëtitur botën bashkë, por preferojnë të mos e bëjnë lidhjen publike. Megjithatë duket se një dasmë do jetë dita që Luana do e pranojë hapur dashurinë për Krenarin. “Panorama plus”, ka mësuar se Luana po.

Zbulohet arsyeja përse Arilena iku në Shtetet e Bashkuara pas fitores

Menjëherë pasi u shpall fituese e edicionit të 58 të Festivalit të Këngës, Arilena Ara është parë se është transferuar në Shtetet e Bashkuara të Ameriikës nga ku edhe poston vazhdimisht foto dhe video në Instagram ku edhe duket se nuk është vetëm. Po përse këngëtarja bukuroshe zgjodhi të largohej pas fitores dhe fiks në Los Anxheles? Së fundmi Arilena.

“Pse bën mëndjemadhen dhe nuk flet”/ Era Rusi tregon si e ngatërruan me Olta Gixharin, mesazhi që e habiti

Këngëtarja shqiptare Era Rusi ka treguar në emisionin “Mos i fol Shoferit “ në RTV Ora se shpeshherë e ngatërrojnë me Olta Gixharin, pasi ka ngjashmëri me të. Ajo ka treguar një rast, ku një person, i cili ndodhej në një lokal i ka shkruar pse bën mëndjemadhen dhe nuk flet,  por sipas saj në fakt në atë lokal ishte.

E fshehën lidhjen e tyre për disa vjet, Flori Mumajesi “zbulon” gjithçka me këtë foto krah Liberta Spahiut

Këngëtari i mirënjohur dhe kantautori, Flori Mumajesi është një prej artistëve më të dashur për publikun shqiptar, dhe një emër mjaft i përfolur për lidhjen e tij me moderatoren e njohur kosovare Liberta Spahiu. Asnjëri prej tyre nuk ka reaguar në lidhje me këtë çështje që është bërë kryefjala e mediave rozë. Ndonëse ata s’kanë reaguar dhe e mohojnë se.

Eni Çobanit s’i ikën inati me Agron Llakajn, i vendos afat për sqarime ose shihemi në gjyq

Raporti i juristes së njohur të “Shihemi në gjyq”, Eni Çobani, me aktorin e humorit, Agron Llakaj, nuk ka qenë i mirë për disa vite me radhë. Në show-n e humorit “Al Pazar”, që transmetohet në “Vizion Plus”, Agron Llakaj ka pasur një pjesë të titulluar “Në gjyq me Lirën”, ku u fol se imitonte juristen, inspiruar nga rubrika e.

“O plehrë unë të vras, o legen”, Graciano Tagani humb toruan dhe rreh gazetarin: S’ke ç’më shpjegon ti o ndyrësirë (VIDEO)

Një video e publikuar nga moderatorja e “Thumbon”, Aulona Musta tregon balerinin Graciano Tagani, teksa qëllon me shpullë një djalë. E gjitha lidhet me një kamerë të fshehtë, e cila ka në fokus një lojë me Gracianon, që duket se e ka pritur shumë keq dhe nuk i ka kursyer edhe shpullat. Vetë Aulona shkruan se ky ishte një moment.

Zbulohet kush e ndau Jonida Maliqin nga Romeo Veshaj! Lidhja me personazhin e njohur

Prej disa kohësh, aktori i humorit Romeo Veshaj ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes me këngëtaren Jonida Maliqi. Ata u përfolën se u ndanë pas publikimit të një video me skena intime, ku Jonida shfaqej në rrugët e Parisit me Flori Mumajesin. Mirëpo, burime për ‘Panorama Plus’, hedhin poshtë këto zëra, duke treguar që çifti.