X
“Jam njeri i duruar”, pas kërcënimeve për hedhje në gjyq, Eni Çobani i kthehet publikisht Agron Llakajt: Një shpjegim

Juristja Eni Çobani disa kohë më parë kërcënoi aktorin e humorit, Agron Llakajn se do e hidhte në gjyq, pasi ky i fundit e imitoi në emisionin “Al Pazar”. “Në gjyq me Lirën” ishte një nga episodet në “Al Pazar”, në të cilin Agron Llakaj imitonte Eni Çobanin. Kjo gjë juristes nuk i pëlqeu aspak, dhe e ftuar në një.

Zbulohet se çfarë i tha Agim Bajko vajzës së tij për lidhjen e saj me moderatorin e njohur

Propozimi në gjunjë i moderatorit shqiptar Ardit Roshi për partneren e tij Blerina Bajko ishte një ndër gjërat më të bukura ndodhur ditët fundit në showbizin shqiptar. Për të folur rreth historisë së tyre të dashurisë Blerina Bajko së bashku me Ardit Roshin ishin të thirrur mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Soiree’. Ata treguan se janë njohur nga një grup.

FOTO/Sot një prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto

Vogëlushi që shikoni në fotografi është një prej personazheve më të dashur të publikut shqiptar. Spikati qysh në daljet e tij të para në ekran në sajë të batutave të lirshme, dhe tashmë është një prej aktorëve më në zë dhe më të paguar në vend. Ai është bërë nostalgjik teksa ka shfletuar fotografitë e vjetra, ku ka publikuar një.

Shqiptarët ‘pushtojnë’ Sanremon! Pas Alketa Vejsiut, ja kush është këngëtarja që do të performojë në skenën italiane

Duket se ky vit, do të jetë mjaft i suksesshëm për shqiptarët. Tashmë është zyrtare pjesmarrja, jo vetëm të Alketa Vejsiut si bashkëprezantuese në “Sanremo”. Dua Lipa është përzgjedhur si një ndër këngëtaret që do të performojë në skenën e këtij spektakli madhështor. Këtë e kanë bërë me dije mediet e huaja, të cilat shkruajnë se skenës prestigjioze do t’i.

“Je frymëzimi im”, Alketa Vejsiu dedikim romantik bashkëshortit: Kam mbështetjen e njeriut që dashuroj

Pas lajmit të madh, për pjesëmarrjen në “Sanremo”, Alketa Vejsiu nuk ka nguruar të thotë dhe dy fjalë për bashkëshortin e saj, të cilin e paraqet si mbështetjen e saj më të madhe për të gjitha sukseset në jetë. “Monologu endrrave! La La Land E shkrova kete monolog duke pare nje yll ne qiell ca kohe me pare! Cdo fjale.

Ndahet nga Alban Hoxha? Elektrizuese me të çarën e fustanit deri në pjësën intime, Çiljeta zhduk çdo kujtim

E veshur më elektrizuese se kurrë, me të çarën e fustanit deri në pjesën intime, Çiljeta Xhilaga është shfaqur mjaft seksi, në eventin e organizuar ditën e djeshme “Oda”. Por, ajo që bie në sy, është se këngëtarja ka fshirë të gjitha postimet, në profilin e saj personal në Instagram, duke lënë vetëm foton e mbrëmjes së djeshme. Ky vendim.

Rita me nënën bëjnë lëvizje provokuese me hitin ‘Zemër’ të Dhuratës

Rita Ora dhe Vera Ora kanë festuar duke kërcyer bashkë me këngën ‘Zemër’ nga Dhurata Dora. Këngëtarja Rita Ora ka kaluar festat e fundvitit duke fsetuar me famlijen në një vend të ngrohtë. Familja kanë ndarë vazhdimisht fotografi dhe pamje nga këto pushim, shumicën e të cilave i kanë kaluar në plazh dhe në jaht. E pikërisht në darkën e.

Xhensila Myrtezaj pa filtra dhe pa pikë grimi ,ja si duket këngëtarja

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka habitur të gjithë ndjekësit e saj me një foto nga krevati. Ajo shfaqet pa pikë grimi në fytyrë e veshur me një këmishë të bardhë, ndërsa qëndron ende e shtrirë në shtrat. “Mirëmëngjesi”, shkruan Xhensila në foton e publikuar në Instastory. Ajo nuk na zhgënjeu aspak me pamjen, ndaj duhet të themi se duam më shpesh.

“Nuk e shes kurrë shpirtin”, Mozziku s’i ndahet Loredanës me kunja, publikon foton me cigare në dorë dhe krah për krah me shokun

Reperi Mozzik ka nuk i ndal kunjat për ish-partneren e tij, Loredana. Ai ka publikuar një foto, krahas së cilës shkruan: “Kurrë nuk flas, kurrë nuk shitem..” . Në një intervistë mbrëmjen e djeshme, këngëtarja u shpreh se pavarësisht faktit që ata s’janë më bashkë, ajo e respekton shumë, pasi ai është bababi i fëmijës së tyre. Pas kësaj deklarate.

Arbana Osmani shtatzënë? Xhemi i zbulon të vërtetën pas fotos me barkun e fryrë

Një foto e publikuar nga Xhemi ditën e sotme shkaktoi zhurmë të madhe në Instagramin e saj. Në foto Xhemi shfaqej me Arbanën e cila dukej shumë lozonjare, me flokët e kapur, me fund me kuadrata dhe bluze të gjerë. Mirëpo menjëherë sytë e fansave shkuan tek barku i Arbanës i cili duket i fryrë nga ky kënd i fotos..