X
FOTO/ “Edhe 100 baba”, Xhensila Myrtezaj i bën surprizën e bukur në mesnatë Besit, këngëtarja zbulon edhe moshën aktorit

Aktori i humorit, Bes Kallaku dhe bashkëshortja e tij Xhensila Myrtezaj formojnë një ndër çiftet më simpatik të showbizzit shqiptar. Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë quajtur Ajka, e cila verën e këtij viti mbushi 1 vjeç. Ndërsa ditën e sotme Besi ka ditëlindjen dhe nuk ka munguar surpriza nga ana Xhensilës e cila e ka.

Anaid Kaloti flet për marrëdhënien me Oriola Marashin pas ndarjes

Këtë të hënë, i ftuar në ‘Ftesë në pesë’ nga Bieta Sulo ishte fituesi i ‘Big Brother 6’, Anaid Kaloti. Në studio është trajtuar tema ‘A mbetemi dot shokë me ish-partnerin?’, dhe ai ka treguar për eksperiencat e veta. Anaidi ka treguar se i ka ndodhur që pas një ndarjeje, ta kthejë dashurinë në miqësi duke vazhduar komunikimin me ishin..

A është Xhemi xheloze për shokët e tu? Arbana Osmani e pranon hapur: Nuk kam asnjë mik tjetër

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, janë ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Së bashku Arbana dhe Xhemi ndajnë një shoqëri disa vjeçare dhe këtë e kanë treguar vazhdimisht jo vetëm në ekran por tashmë edhe përmes rrjeteve sociale. Në një pyetje që fansat i kanë bërë Arbanës për raportin e saj të ngushtë me Xhemin ajo është përgjigjur..

FOTO/ Kejsit nuk i ndahet shpirti nga Stresi, na habiti të gjithëve me vendimin e papritur

Të ndarë tashmë prej kohësh Kejsi dhe Stresi vazhdojnë t’i dërgojnë mesazhe të koduara njëri-tjetrit edhe në heshtje përmes postimeve që bëjnë në rrjetet sociale. Kanë qenë shumë detaje që lënë të dyshohet se çifti me shumë gjasa mund të rikthehen, kjo pasi edhe vet Stresi ngriti shumë dyshime duke thënë se akoma është i martuar ligjërisht me Kejsin. Ndërsa.

“Gati për tjetrën”/ Ç’po kurdisin Albi Nako me Elvana Gjatën, s’mungojnë të qeshurat (FOTO)

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata ka sjellë gjithmonë këngë në tregun shqiptar, të cilat më pas janë kthyer në hite. Ajo që vëmë re në performancat e saj në klipe është se këngëtarja gjithmonë i beson Albi Nakos për lëvizjet e saj. Ne tashmë presim që të shohim performancën e Elvana Gjatës, në Festivalin e Këngës në RTSH. Së fundmi.

U largua me sherr nga Top Channel bashkë me gruan, zbulohet lëvizja e radhës e Florian Agalliut

Në fund të muajit Tetor, u bë e ditur se moderatori i njohur Florian Agalliu, pas dy sezonesh në emisionin “Në shtëpinë tonë”, ka vendosur të largohet përfundimisht nga ekrani i ‘Top Channel’. Bashkë me të edhe e shoqja, Renisa Shabani. Ato kanë ndërprerë kontratën televizive dhe duke filluar nga Janari nuk do të duken më në ekranin e Topit..

I bëri dedikim vajzës misterioze/ Rezart Veleshnja nuk ndalet, i shpreh dashurinë: Të dua…(FOTO)

Aktori i mirënjohur Rezart Veleshnja është një ndër figurat e ekranit shqiptar që pëlqehet dhe ndiqet shumë në rrjetet sociale. Veleshnja është shumë aktiv në rrjetet sociale nga ku poston vazhdimisht momente të ndryshme nga jeta e tij. Së fundmi përmes një postimi në Instastory ai ka treguar se nuk kishte shkuar në stadium si shumë miq e kolegë të.

FOTO/ Me biznese e me vilë superlukoze, Ermal Mamaqi tregon ‘sekretin’ për t’u bërë i pasur

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka treguar sekretin se si një person mund të bëhet i pasur…vetëm duke punuar. Në Instagram, Mamaqi ka postuar një foto me syze e me kostum duke shkruar se për shkak se punonte 16 orë në ditë kishte mjaftueshëm financa. “Të punoj 16 orë në ditë, 7 ditë në javë, 52 javë në vit dhe.

“Nuk ka receta për pesë minuta”, Renato Mekolli sulmon Arbana Osmanin: Kush e ka bërë këtë? Unë dua një orë në kuzhinë

Renato Mekolli kundra Arbana Osmanit. Mekolli është ngacmuar së fundmi për librin e tij ” ‘Sekretet e shijes’ , i cili është prezantuar në panairin e këtij viti. Gazetari i “Thumb On”, Ronaldo Sharka shkoi në Panairin e Librit dhe me qëllim ngatërroi emrat e librave me autorët për të marrë reagimin e tyre. Kur shkoi tek Renato Mekolli, gazetari.

FOTO/ U nda me Rudina Dembacajn, Aleksi rrëfen ‘dramën’: Sa lava makinën…

Divorci i aktores Rudina Dembacaj me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj, është kthyer tashmë në lajmin kryesor të portaleve rozë në Shqipëri. Siç edhe u aludua në media, Rudina ka nisur një romancë të re me ish-deputetin Mark Frroku. Bashkëshorti i saj ende ligjërisht, Aleksandri me profesion mekanik ndan hera-herës në rrjetet sociale momente nga përditshmëria e tij. Jo më.