X
Detyroi konkurrenten të hante sallatë/ “Çfarë do bëje po t’ia fusnin motrës tënde ashtu në gojë?” Renato Mekolli i përgjigjet komentueses

Sezoni i dytë i “Hell’s Kitchen” në Top Channel ka nisur prej 2 javësh. Me nisjen e sezonit të ri, kanë nisur edhe kritikat kundër Renato Mekollit për sjelljen e tij ndaj konkurrentëve. Kritikat e shumta që ka marrë, kanë qenë arsyeja përse shefi i kuzhinës ka bllokuar komentet në Instagram. Këtë herë Mekolli është kritikuar pasi bëri një konkurrente.

“Kejvina është si vajza ime”, ish-deputeti Ndocaj zbulon marrëdhënien me modelen

Ish-deputeti i PS-së, Eduart Ndocaj ka marrë pjesë këtë vit në spektaklin “Dance With Me” Albania, ku  në krah ka modelen  e njohur, Kejvina Kthella duke formuar kështu çiftin konkurues  në këtë garë. Të ftuar pasditen e së shtunës në emisionin e pasdites në Tv Klan “Rudina”, Ndocaj dhe Kejvina  folën edhe për marrëdhënien e tyre në këtë eksperiencë, ku.

U ndanë pas 13 viteve, Nora Istrefi flet për herë të pasër për divorcin me Robert Berishën

Këngëtarja Nora Istrefi ka folur për herë të parë për ndarjen e saj nga Robert Berisha. E pyetur nga “Prive” në sfilatën e Valdrin Sahiti, Nora është shprehur se i uronte ish-it të saj gjithë të mirat duke mos komentuar faktin që është në një lidhje të re. PJESË NGA INTERVISTA: Pyetje: A ke për të shtuar diçka lidhur me divorcin.

Lidhja me Romeo Veshajn/ Jonida Maliqi-mediave: Keni gjithë verën që merreni me mua!

Jonida Maliqi më në fund ka vendosur të thyejë heshtjen dhe të flasë në lidhje me lidhjen e saj me aktorin Romeo Veshaj. Në një intervistë për “Prive”, Maliqi teksa u pyet për lidhjen tha: “Tani kemi gjithë verën që merremi me këtë çështje. Po lodhen kaq shumë, po mundohen kaq shumë. Jam shumë e lumtur dhe kaq mjafton“, tha ajo.

Ra nga skena me fansin, Lady Gaga bën skanim me rreze X gjithë trupin

Lady Gaga u detyrua të skanonte me rreze x komplet trupin e saj pasi u rrëzua nga skena në një lartësi thuajse 2 metra nga toka teksa kërcente me një fans në koncertin e saj në Las Vegas. Ylli 33-vjeçar, emri i vërtetë i së cilës është, Stefani Germanotta, vendosi gishtin e madh dhe gishtin tregues së bashku në një.

‘Plasi krushqia’ mes reperëve! Finem kërkon nuse, i futet Taynës në mesazhe: Kam besim tek ti

Reperja e njohur Tayna i ka kërkuar të gjithë fansave të saj që t’i dërgojnë video duke dëgjuar këngën e saj të re të titulluar “Sicko.” Në videot që iu dërguan këngëtares, shumica ishin të vajzave që këndonin plot dëshirë këngën e re. Por fanset femra të Taynës duket se kanë zgjuar interesin e reperit tjetër Finem, i cili duket.

FOTO/ “Jam e lumtur kur ti je i lumtur”, urimi i ëmbël që Elvana Gjata i bëri Valdrin Sahitit

Elvana Gjata është një prej zërave më unik në muzikën shqiptare, dhe gjithmonë pëlqehet nga publiku. Pas vrasjes në bllok ku ishte i përfshirë edhe i fejuari i saj, Elvana bëri një shkëputje nga skena, por më pas ajo u kthye fuqishëm me këngë që u kthyen në hite, si dhe vazhdon të marrë pjesë në aktivitete të rëndësishme. Këngëtarja.

FOTO/ Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella, pritën poshtë shtëpisë Einxhel Shkirës, zbulohet skenari i rrahjes së tri vajzave VIP

Një përplasje fizike VIP ka “tronditur” botën e showbizz-it shqiptar, me protagoniste tri vajza të njohura, që dikur shoqëroheshin në festa e udhëtime njësoj si te “Sex and the city”. Në orët e mbrëmjes para disa ditësh, dy modelet Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë konfliktuar fizikisht me moderatoren Einxhel Shkira. Gjithë historia nisi pas disa batutave që Shkira bëri.

VIDEO/ “S’di të heq njeri nga puna”, Shakohoxha flet për herë të parë mbi largimin e Ilda Bejlerit nga Digitalb

Komentatori dhe gazetari i njohur i sportit, Dritan Shakohoxha i ftuar mbrëmjen e së shtunës në emisionin Mos i fol Shoferit, në ‘Ora News’ ka folur më gjatë në lidhje me largimin nga Digitalb të dy moderatoreve të njohura të sportit, Bora Zemani dhe Ilda Bejleri. Teksa Rudina Dembacaj e ka vënë në siklet komentatrori është shprehur se: Një person.

U përfol se u ndanë, Çiljeta i qetëson të gjithë, e thotë me gojën e saj: Jemi shumë mirë të dy

Edhe pse sapo ka publikuar këngën “A je mirë”, bashkëpunim me Esto, Çiljeta ka zgjedhur të jetë e rezervuar në daljet e saj televizive por këtë të shtunë u bë pjesë e “Shiko Kush LUAN” nga Luana Vjollca. Prej kohësh diskutohet lidhja e saj e dashurisë me portierin e “Partizanit”, Alban Hoxha por asnjëherë nuk është folur publikisht për këtë.