X
“E ndjekin 12-vjeçarët”/ Roza Lati thumbon Encën: S’i jap rëndësi, nuk do ta ftoja në emision “mbretëreshën” e Intagramit

Roza Lati ka thumbuar së fundmi Encën, pasi është shprehur se asnjëherë nuk do ta ftonte në emision mbretëreshën e Instagramit, që e ndjekin 12-vjeçarët. “Kë nuk do të ftoje në emision?” e ka pyetyr gazetari i “60 sekonda”. Ndërsa Rita Lati është shprehur: ” Njërën që e ndjekin 12-vjeçarët, e kupton vetë ajo, që mos t’i japim rëndësi.” Të gjithë.

Roza Lati tregon vendin e çuditshëm ku ka bërë…,moderatorja s’i ndal të qeshurat

Njihet nga të gjithë si nga një personazhet e showbizit që nuk ka komplekse. Fjalën e kemi për Roza Latin, e cila ka treguar së fundmi detaje nga jeta e saj.  Në intervistën e saj më të fundit për “Prive”, në 60 sekonda ajio i është përgjigjur me sinqeritet shumë pyetjeve. Pyetjes se  “cili është vendi më i çuditshëm ku.

Enca e thotë troç cilën pjesë të trupit pëlqen tek një mashkull, Marina ia plas të qeshurës

Enca tregohet gjithnjë e sinqertë në intervista e çdoherë zbulon nga një të pathënë. Mbrëmjen e sotme këngëtarja ishte e ftuar në “Klanifornia”, ku u bë pjesë e rubrikës me pyetje pikante nga Marina. “Çfarë të pëlqen më shumë tek fiziku i një mashkulli?”, e pyeti Marina. “Më pëlqen gjatësia…gjatësia e trupit. Më pëlqejnë meshkujt e gjatë do thoja”, u.

“Do jesh gjithmonë rruga e jetës sime! Të dua”/ Befason Robert Berisha, fjalë zemre për Nora Istrefin, si reagoi këngëtarja

Këngëtarja Nora Istrefi, e cila ishte e ftuar në  emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’ për të surprizuar një fanse, në fakt pati edhe një surprizë për atë. Ishte Robert Berisha, ish-burri i saj,  i cili bëri një dedkim për këngëtaren , që në fakt nuk pritej. Në një video-mesazh ai u shpreh se  Nora dhe Renne janë rruga.

Arbenita publikon VIDEO intime me Feron

Arbenita Ismajli është një modele mjaft e suksesshme. Ajo është e dashura e këngëtarit të njohur, Feros. Së fundi ajo ishte në qendër të vëmendjes pasi që iu publikua një video intime me një mashkull tjetër. Por gjithçka u sqarua, pasi Arbenita foli publikisht. Tani ajo po kalon momente të mira më Feron, ku edhe e publikoi një video intime.

“Ana” e ndau nga Roberti? Flet hapur Nora Istrefi: Mund të kenë ekzistuar 1 mijë por asnjëra….

Këngëtarja Nora Istrefi nuk ka ngurruar së fundmi që të flasë për jetën e saj personale. E ftuar në në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” në Top Channel, ajo tregoi se kënga e fundit “Ana” , nuk i dedikohet askujt, duke hedhur kështu poshtë zërat, se mund të ishte një dedikim për ish-burrin e saj, Robert Berishën. “Nuk.

Pa komplekse! Linda Halimi e thotë troç: Mora pasaportën amerikane pas 5 vitesh, përtoja që të mësoja

Shtetësia amerikane është një ëndërr për shumë nga qytetarët e globit por jo për Linda Halimin. Së fundmi ajo ka treguar se ka marrë pasaportën edhe pse prej më shumë se 5 vitesh jeton atje dhe është bërë nëna e një vajze. Këngëtarja Linda Halimi është më në fund një shtetase amerikane me të drejta të plota, dhe ka qënë.

‘Njerëz të dështuar’, Arjola Demiri u përvishet kritikëve: U masturbova në skenë për t’u dhënë një mesazh femrave shqiptare

Arjola Demiri është padyshim fenomeni aktual televiziv. Me pjesëmarrjen e saj në “I love Tropoja”, ajo ka treguar edhe njëherë aftësitë që ka në sheshxhirim. Në intervistën dhënë për ‘Gazeta Shqiptare’ ajo rrëfen bashkëpunimin me Ermal Mamaqin. E si një tropojane e vërtet, ajo shprehet se filmi është një vlerë për këtë vend. Kritikat? Aktorja i quan të dështuar njerëzit.

FOTO/ “Do të martoheni ju”, Luana Vjollca jep përgjigjen, ja kush bën dasmë këtë vit

Moderatorja Luana Vjollca do të rikthehet për pak ditë në TOP Channel, tashmë me një format të ri televiziv. Ditën e djeshme të gjithë u kuriozuan nga një postimi i papritur i moderatores në rrjete sociale, me pyetjen: Gjejeni pak kush do të martohet këtë vit? Të gjithë menduan se Luana më në fund do të shpallte lidhjen me Krenar.

“Respektojnë mikun me vajzën e shtëpisë”, tropojanët ofendohen pas filmit të Ermal Mamaqit, paralajmërojnë protestë: Fyerje

Filmi “I love Tropoja” i Ermal Mamaqit ka ngjallur pakënaqësi te tropojanët, të cilët së fundmi kanë paralajmëruar se do të protestojnë kundër këtij prodhimi. Një ditë pas premierës së tij, e cila u shënua me dy incidente, me fletushkat që u hodhën përpara Pallatit të Kongreseve dhe me ikjen e dritave, tropojanët paralajmërojnë protesta. Ky njoftim është bërë nga.