X
VIDEO/ Çiljeta heq me lazer tatuazhin e kryqit, ndjekësit i bëjnë namin

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga vitet e fundit është bërë shumë e afërt me besimin islam. Ajo shkon në xhami dhe mban Ramazan por ndjekësit gjithmonë e kanë kritikuar për një detaj: tatuazhi i kryqit në këmbën e saj. Ai është konsideruar si i papërshtatshëm nga ana e fansave dhe së fundmi për arsye që nuk dihen, Çiljeta ka vendosur.

Sekuestrohet makina superluksoze e këngëtares shqiptare, ishte e vjedhur. Si tentoi ajo ta kalonte në doganë “pa rënë në sy”

Nuk kanë të ndalur problemet me makinën superluksoze të Morena Tarakut. Vetura “Bentley” në vlerë prej 250 mijë eurosh, të cilën këngëtarja Morena Taraku tentoi ta fuste në Kosovë si të re, duke i ikur pagesës së doganës, është raportuar si e vjedhur në Gjermani. Gazeta Sinjali merr vesh nga burime të sigurta se në Policinë gjermane por edhe në.

FOTO/ ‘S’të vjen turp, s’le emision pa dalë’, plas sherri me Aulona Mustën, Rezarta Shkurta injoron dyshen e “Thumb”

Rezarta Shkurta është një prej personazheve më të përfolur të showbizzit shqiptar. Teksa shpenzon pjesën më të madhe të kohës në biznesin e saj, “Hera” Rezarta është edhe shumë aktive në rrjetet sociale ku poston jo vetëm momente nga puna e saj por edhe nga jeta familjare. Së fundmi ajo ka publikuar një bisedë nga Whats App, që ka bërë.

“Paratë kanë më shumë vlerë se morali”, Trejsi Sejdini e zhgënjyer nga Leonard Duka? Modelja: Çiftet ndahen më lehtë se thyerja e një cigareje (FOTO)

Modelja Trejsi Sejdini siç dihet tashmë nga të gjithë i ka të shpeshta postimet e saj në Instagram, ku shpesh tregon jetën e saj luksoze. Por së fundmi ajo ka bërë një postimi ndryshe, ku përcjell mesazhe në lidhje me jetën. Ajo ka postuar disa thënie të faqes “Fakteinteresante.al”, ku ndër të tjera shkruhet: “Jemi duke jetuar në shekullin e.

FOTO/ Dy modele përjashtohen përjetë nga stadiumet, shpërqendruan lojtarin kundërshtar

Në një ndeshje bejsbolli në Amerikë mes Houston Astros dhe Washington Nationals, dy modele u bënë protagoniste absolute duke rrëmbyer vëmendjen e kamerave dhe të publikut që kishin ngjitur, pasi ngritën bluzat e tyre për të shpërqendruar lojtarin e ekipit rival. Julia Rose dhe Lauren Summer, menjëherë pas kësaj ngjarje morën një letër nga Major League Baseball, ku iu bëhej.

FOTO/ Si asnjëherë më parë, Kejvina Kthella tmerron njerëzit me pamjen e saj

Mbrëmjen e djeshme gjatë performancës në ‘Dance with me’ modelja Kejvina Kthella zgjodhi të maskohet si një ndër personazhet shumë të njohur për publikun. Përmes fotove të publikuar në Instagram modelja ka zbuluar se këtë ‘Halloween’ ka vendosur të jetë Maleficent që ka fituar zemrën e të gjithëve, siç duket dhe të Kejvinës. Paruket e zeza veshja dhe make up.

“Po bëhesh gati për fushatën e PS, me çuna me flokë”, Rudina Dembacaj acarohet me komentuesin: I marrsh të keqen tullacëve

Aktorja e dashur e humorit Rudina Dembacaj, nuk nguron të ndajë me ndjekësit e saj foto dhe video nga përditshmëria e saj, ku dhe nuk mungojnë komentet e shumta të atyre që e komplimentojnë por dhe që i kundërvihen për ndarjen e përfolur nga bashkëshorti. Në një foto të publikuar disa ditë më parë, që pas një vëzhgimi në faqen.

FOTO/ U bënë prindër për herë të parë, bashkëshortja e Gaz Pajës zbulon emrin e veçantë të djalit të tyre

Aktori i humorit Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij ditën e djeshme janë bërë prindër për herë të parë. Çiftit i është shtuar një pjesëtar i ri në familje, dhe ai është djali i tyre, të cilin kanë vendosur ta pagëzojnë me emrin, Dard. Si Gazi edhe Ira kanë publikuar në rrjetet sociale dedikimet e ëmbla për engjëllin e tyre..

Serioze dhe e dobët, Sonila Meço publikon foton e para 18 vitesh, shikoni si dukej moderatorja

Moderatorja e njohur Sonila Meço është një ndër personazhet e shoëbizzit shqiptar që ndieqet shumë në rrjetet sociale, nga ku ajo është teje aktive. Sonila publikon shpesh në llogarinë e saj  të Instagramit momente të jetës së saj familjare si dhe nga puna në media. Ndërkohë së fundmi ajo ka publikuar një foto të vitit 2001, kur ajo ka nisur.

I sjell buqetën me trëndafila dhe i jep lejen të bëjë publike lidhjen, Anxhela Peristeri mban sërish të fshehur mashkullin që i vodhi zemrën

Anxhela Peristeri është një prej këngëtareve më të sukesesshme në tregun e muzikës shqiptare, dhe nga vokali i  saj ka fituar zemrat e qindra fansave. Mbrëmjen e së dielës  teksa  ka  qenë  edhe pjesë e emisionit  E Diela Shqiptare në Tv Klan, në kuadër të Këngës Magjike, Peristeri ka perfomuar këngën  e saj të re, “Dikushi im” me të  cilën.