X
“Më rrahu gjithë rrugës”, Stresi tregon ç’i punoi i ati pasi vodhi lekë në shtëpi kur ishte 8 vjeç dhe iku në emigrim

Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si reperi Stresi i ftuar në emisionin e gazetares Ester Bylyku ne Ora News nuk ka folur vetëm për ndarjen me Kejsin dhe karrierën e tij, por dhe për bëmat e tij të fëmijërisë. Reperi ka treguar se nuk ka pasur një fëmijëri të zakonshme, pasi në klasën e dytë kur të gjithë moshatarët e.

“S’të lënë motrat Vjollca”/ Fansat kritikojnë Rudina Dembacajn, i përmendin edhe raportin me Veliajn

Moderatorja Rudina Dembacaj është shumë aktive në rrjetet sociale. Nuk janë të paktë edhe komentuesit të cilët reagojnë ndaj saj. Këtë herët i kanë kërkuar që të ndërrojë orarin e emisionit pasi ka një konkurrencë të fortë me motrat Vjollca. Nga vetë moderatorja nuk ka pasur asnjë komentet për këtë kërkesë të qytetarit. Por nuk mungojnë edhe kritikat ndaj saj,.

“Manipulon siç do vetë”, Stresi flet për padrejtësitë e shtetit shqiptar. Bëra shumë shokë, në burgje ka djem më të mirë sesa jashtë

Stresi është një prej këngëtarëve më të njohur të showbizzit shqiptar, dhe sëfundmi ai është përfolur shumë në mediat rozë për shkak të ndarjes së tij nga Kejsi. I ftuar në emisionin “Glamour Zone” të Ester Bylykut në RTV Ora, Stresi tregoi edhe për 8 muajt që kaloi në burg, pas hekurave dhe me rregulla të forta. Ndërsa ka zbuluar.

Iris Luarasi u kërkon falje katër VIP-ave, i shkon Jonida Shehut në emision: Mendova se nuk do t’ju bënte përshtypje

Deklarata e Iris Luarasit disa ditë më parë se kishte ngelur në provime edhe disa ish-studentë të saj që sot i përkasin botës së spektaklit, muzikës, showbizzit etj, ka ngjallur reagime të shumta në rrjet ndërsa nuk munguar edhe e atyre që u është përmendur emri. Por ajo çfarë na suprizoi të gjithëve mbrëmë ishte shfaqja e Luarasit në emisionin.

“Martohu se të erdhi pleqëria”, Anxhela Peristeri bën për “dy lek” komentuesin

Anxhela Peristeri është mjaft hermetike kur vjen puna tek jeta private e saj dhe asnjëherë nuk ka zbuluar detaje. Kjo ka bërë që fansat të jenë gjithnjë kurioz në lidhje me jetën e Anxhela Peristerit. Në një foto të fundit publikuar nga këngëtarja një komentues e ka pyetur se kur do të martohet, pasi tanimë është në fillimet e pleqërisë..

Liam Payne: Të bëhesha baba, gjëja më e frikshme në botë

Këngëtari 26-vjeçar ka ndryshuar 100% që nga momenti kur u bë baba për herë të parë. Në mars të 2017, ai dhe ish-partnerja e tij Cheryl Cole sollën në jetë bebushin Bear Gray. Asokohe, Liam ishte vetëm 23-vjeç dhe të bëhej baba ngjante si “gjëja më e frikshme në botë”. “Fillimisht dukej si gjëja më e frikshme në botë. Thua.

Revista britanike zbulon milionat që Rita Ora dhe Dua Lipa kanë në bankë

Revista Heat ka hartuar një listë me VIP-at më të pasur në Britani. Bëhet fjalë për VIP-at që nuk kanë mbushur ende të 30-tat. Në këtë listë janë renditur edhe dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe Dua Lipa. Rita Ora, 28 vjeçe është në vendin e 13-të me një pasuri prej 17.8 milion paundësh. Albumi i saj.

“U maskova gjithë jetën si për Halloween”, Aurela Gaçe ka vendosur çdo bëjë për festën e 31 tetorit: Do t’ju tremb të gjithëve…(FOTO)

Aurela Gaçe është një prej emrave më të veçantë të muzikës shqiptare. Me një vokal fantastik dhe karakter të pakrahasueshëm Aurela ka bërë gjithmonë për vete qindra mijëra njerëz nëpër koncerte. Gjithashtu këngëtarja njihet edhe për sensin e humorit që ka, kështu që e vë në dukje pothuajse në shumë raste.   View this post on Instagram   E Kam.

“A je në lidhje?” Vajza e Majlinda Bregut: Jo, jam…

Vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda mbrëmjen e djeshme ka zhvilluar një sesion pyetje-përgjigje me ndjekësit e saj në Instagram. Njëri prej tyre e ka pyetur nëse ajo është në një lidhje apo jo pasi kohët e fundit është përfolur se është e dashura e djalit të ish-guvernatorit Ardian Fullanit, Erikut. BISEDA NË INSTAGRAM: Pyetja: A je single? Kejda: Jo.

Ricky Martin dhe bashkëshorti i tij sërish prindër, vjen në jetë fëmija i katërt (Foto)

Fëmija i katërt i Ricky Martin dhe bashkëshortit të tij, Jwan Yosef, është djalë. Këngëtari, 47-vjeç, ka bërë të ditur ditën e djeshme se ai dhe Yosef, 35-vjeç, kanë mirëpritur fëmijën e tyre të katërt, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Renn Martin-Yosef. Nëpërmjet një postim në Instagram ata lajmëruan ardhjen në jetë të vogëlushit duke postuar edhe një.