X
VIDEO/ Ditëlindjen në një ditë me djalin, super festa e Çiljetës, mbledh pranë vetes shoqërinë e ngushtë

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe djali i saj Fernando kanë ditëlindjen në të njëjtën ditë, dhe e kanë festuar mes miqsh, me një festë plot detaje. Me një ambient festiv me tollumbace dhe arredim të bukur, Çiljeta ka ndarë momente nga festa e saj, ndërsa shfaqet pranë miqve, që me sa duket nuk ndryshojnë, pavarësisht viteve. Ingrit Gjoni, Inis Gjoni, Zaimina.

Alketa Vejsiu ngjitet sonte në skenën magjike të Sanremo-s, dalin fotot nga provat

Prezantuesja bukuroshe shqiptare, Alketa Vejsiu, do të ngjitet mbrëmjen e sotme në skenën e madhe të Sanremo-s, duke shënuar kështu një moment historik, pasi është e para shqiptare, që do të bëhet pjesë e prezantimit të këtij kompeticioni mjaft të rëndësishëm italian. Sot, në natën e tretë të Sanremo-s, Alketa Vejsiu do të prezantojë në krah të prezantuesit të famshëm.

VIDEO/ Prezantuesi i Sanremos e imiton para gjithë publikut, ndodh e papritura! Maria De Filippi telefonon live

Rosario Fiorello kishte premtuar se do të imitonte moderatoren e njohur italiane, Maria De Filippi dhe e mbajti premtimin e tij. Në hapjen e mbrëmjes së dytë të Sanremo 2020, ai u paraqit me një veshje, ku dukej identik si Maria DeFilippi, duke marrë rolin e një prej prezantueseve më të dashura në televizionin italian. Fiorello hyn e veshur si.

“Vëthët kushtonin sa një shtëpi”, moderatorja shqiptare rrëfen jetën mes luksit: Herë pas here i prekja në çantë

E ftuar në emisionin e pasdites “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, moderatorja shqiptare Fjodora Fjora ka rrëfyer se në jetën e saj ka pasur një aksesor shumë të shtrenjtë, që herë pas here i prekte në çantë, nga meraku se mos i humbisnin. Ata kushtonin sa një shtëpi, sipas moderatores. “Në rast se do kishim mundësi ta blinim, një.

Pas pjesëmarrjes në filmin “I Love Tropoja”, Arjola Demiri merr postin e rëndësishëm në Tropojë! Bëhet drejtoreshë

Pas pjesmarrjes si aktore kryesore në filmin “I Love Tropoja, Arjola Demiri është emëruar drejtoreshë e Pallatit të Kulturës në Tropojë. Pasi filmi u transmetua në Pallatin e Kulturës në Tropojë, në të cilën morën pjesë mjaft banorë të qytetit, Arjola ka marrë dhe vlerësimin maksimal, duke marrë postin e drejtoreshës në qytetin e saj të lindjes.   View this.

“S’do mbledh qindarka për plazh”, Einxhel Shkira e zhgënjyer nga futbollistët: Më pëlqejnë policët, dashuria është interes

Moderatorja Einxhel Shkira ka folur së fundmi për karakteristikat që pëlqen ajo tek meshkujt. Në një lidhje live në emisionin “Shqipëria live”, Shkira u shpreh se nëpër qytet, referuar Tiranës, ka parë plot djem të bukur si në fushën e muzikës, televizionit apo edhe të fushave të tjera. Këtu Shkira veçoi efektivët e policisë, teksa u shpreh se kanë trup.

“E çaj dallgën me kokë”, Aurela Gaçe poston video EPIKE me bikini!

Këngëtarja Aurela Gaçe ka postuar një moment epik nga pushimet e saj verore. Në një video humoristike, teksa shihet me bikini buzë detit, një dallgë e madhe i vjen në befasi, duke e përplasur pas gurëve. “Pushimet dimërore”. Ore,nuk bëhet shaka me miellin e Gjermanit. Më hodhi tutje një herë? ??? Ama, tek e dyta i thashë -Ik se ta.

“Turp t’ju vijë, ju gënjen Ermali me sanduiça”, ndjekësi e ofendon, Mariana Kondi do t’ju lerë pa fjalë me përgjigjen

Pak ditë më parë në Pallatin e Kongreseve u dha premiera e shumëpritur e filmit “I Love Tropoja. Një ndër aktoret ishte dhe Mariana Kondi, të cilën Ermal Mamaqi e ka pasur të pranishme në rol, edhe në filmin “Dy gisht mjaltë”. Aktorja e njohur e skenës shqiptare ka vendosur të bëjë një falenderim për Tropojën e tropojanët, por edhe.

“Kur ishim të rinj”, Agron Llakaj pa bluzë përkrah Romeos tregon muskujt, foto nga palestra

Aktori i humorit, Romeo Veshaj ka vendosur të ndajë një foto në rrjete sociale, përkrah ish-kolegut të tij, Agron Llakajt. Dy aktorët shfaqen në një pozë, që duket e realizuar brenda ambjenteve të një palestre, ndërsa tregojnë muskulaturën, pa bluzë. “Agron Llakaj kur ishim djem të rinj,”– shkruan Romeo Veshaj, dhe përkrah ka shënuar edhe datën e fotos, 5 shkurt.

“Si një premtim ndaj vetes, si një ëndërr”, Alketa Vejsiu nxjerr deklaratën e tre viteve më parë për Sanremon: Shihemi nesër!

Mbrëmjen e djeshme ka nisur festivali i Sanremos, një ndër eventet kryesore kulturore në Itali. Këtë vit, i cili shënon dhe 70 vjetorin e këtij festivali do të do të ketë shumë të ftuar special, performanca artistike etj. Skena e pallatit Ariston, është praktikisht stacioni ku këto ditë kryqëzohen qindra mendime, njerëz, vizitorë që hyjnë e dalin dhe përpiqen të.