X
“DRAMA E PRONAVE NË SHQIPËRI” – Pjesa 2 (04.01.2018)

Të ftuar: Lindita Çela Fatos Lubonja Andi Bushati

“SKËNDERBEU, PËRDORIMI DHE SHPËRDORIMI I TIJ” – Pjesa 1 (04.01.2018)

  Të ftuar: Fatos Lubonja Andi Bushati Ermir Gjinishi

“2017 – SHQIPËRIA, KOLUMBIA E EUROPËS” – (29.12.2017)

      “DROGA QË PO VRET RILINDJEN!”, PJESA 1 Të ftuar në studio: Ornela Liperi Ilir Babaramo Andi Bejtja Andi Bushati “PROCESI TAHIRI DHE ZGJEDHJA E KRYEPROKURORIT”, PJESA 2 Të ftuar në studio: Klodiana Lala Andi Bushati Ilir Babaramo Andi Bejtja “NË MBRETËRINË E PASUR TË PLEHRAVE”, PJESA 3 Të ftuar në studio: Ervin Goci Andi Bushati Andi Bejtja

“FRIKA E MADHE E OPOZITËS” (21.12.2017)

  Të ftuar në studio: Mero Baze Andi Bejtja Robert Rakipllari Andi Bushati Lidhje Direkte: Monika Kryemadhi – Kryetare e Lëvizjes Socialiste për Integrim  

“PS – PD, DIMRI I MADH I PROKURORIT”, – Pjesa 2 (14.12.2017)

Të ftuar në studio: Taulant Balla Edmond Spaho Fatos Lubonja Andi Bushati Klodiana Lala

“ANTI TERRORI, KUNDËR IMAM ALI-ut”, – Pjesa 1 (14.12.2017)

Të ftuar në studio: Imami Armand Ali Teologu Ermir Gjinishi

“IKËN LLALLA… KUSH VJEN?”, – PJESA 2 (07.12.2017)

 Në lidhje telefonike Lulzim Basha   Të ftuar në studio: Vasilika Hysi Enkelejd Alibeaj Fatos Lubonja Andi Bushati Klodiana Lala

“TË PËRMBYTUR DHE VETËPËRMBYTUR”, PJESA 1 (07.12.2017)

Të ftuar në studio:  Themie Thomai – Ish – Ministre e Bujqësisë. Viti 1976-1989 Edmond Panariti – Ish – Minister i Bujqësisë. 2013-2017  Erion Skëndaj – Gazetar

NË MBRETËRINË E PASUR TË PLEHRAVE – (30.11.2017)

  Të ftuar në studio:  Lefter Koka Jamarber Malltezi  Andi Bushati Fatos Lubonja Lavdosh Feruni Klodian Aliu

“A PO E MERR RAMA PROKURORIN E PËRGJITHSHËM”, – PJESA 2 (23.11.2017)

  Të ftuar në studio:   Fatos Lubonja Andi Bushati Oerd Bylykbashi Ulsi Manja Klodiana Lala