X
“BETEJA E MADHE E FUTBOLLIT” – (01.02.2018)

“ARMO, NJË KRIM I PËRBASHKËT” – (25.01.2018)

  Të ftuar: Ornela Liperi Dashamir Shehi Andi Bushati Arlind Qorri Lidhje LIVE: Perparim Hajnaj Panajot Soko Në telefon: Besnik Sulaj

“A KA OPOZITË SHQIPËRIA” – Pjesa 3 (04.01.2018)

Të ftuar Armand Shkullaku Mero Baze Andi Bushati

“DRAMA E PRONAVE NË SHQIPËRI” – Pjesa 2 (04.01.2018)

Të ftuar: Lindita Çela Fatos Lubonja Andi Bushati

“SKËNDERBEU, PËRDORIMI DHE SHPËRDORIMI I TIJ” – Pjesa 1 (04.01.2018)

  Të ftuar: Fatos Lubonja Andi Bushati Ermir Gjinishi

“2017 – SHQIPËRIA, KOLUMBIA E EUROPËS” – (29.12.2017)

      “DROGA QË PO VRET RILINDJEN!”, PJESA 1 Të ftuar në studio: Ornela Liperi Ilir Babaramo Andi Bejtja Andi Bushati “PROCESI TAHIRI DHE ZGJEDHJA E KRYEPROKURORIT”, PJESA 2 Të ftuar në studio: Klodiana Lala Andi Bushati Ilir Babaramo Andi Bejtja “NË MBRETËRINË E PASUR TË PLEHRAVE”, PJESA 3 Të ftuar në studio: Ervin Goci Andi Bushati Andi Bejtja

“FRIKA E MADHE E OPOZITËS” (21.12.2017)

  Të ftuar në studio: Mero Baze Andi Bejtja Robert Rakipllari Andi Bushati Lidhje Direkte: Monika Kryemadhi – Kryetare e Lëvizjes Socialiste për Integrim  

“PS – PD, DIMRI I MADH I PROKURORIT”, – Pjesa 2 (14.12.2017)

Të ftuar në studio: Taulant Balla Edmond Spaho Fatos Lubonja Andi Bushati Klodiana Lala

“ANTI TERRORI, KUNDËR IMAM ALI-ut”, – Pjesa 1 (14.12.2017)

Të ftuar në studio: Imami Armand Ali Teologu Ermir Gjinishi

“IKËN LLALLA… KUSH VJEN?”, – PJESA 2 (07.12.2017)

 Në lidhje telefonike Lulzim Basha   Të ftuar në studio: Vasilika Hysi Enkelejd Alibeaj Fatos Lubonja Andi Bushati Klodiana Lala