X
“PËRGJIMI QË BURGOSI AGRON XHAFAJN” – PJESA 2 (24.05.2018)

Të ftuar: Baton Haxhiu Andi Bushati Gazmend Bardhi Çlirim Gjata dhe në Studion Nr.2 Jetmir Olldashi

“DËSHMITARI QË RRËZON KRYEMINISTRIN” – (17.05.2018)

Të ftuar: Carlo Bollino Andi Bushati Enkelejd Alibeaj Luan Rama dhe në studion nr. 2 Arjan Hoxha

“RAMA I DASHURUAR ME ERDOGAN” – (10.05.2018)

  Të ftuar Berat Buzhala Andi Bushati Besnik Mustafaj Ermir Gjinishi

“GJYQI PUBLIK I SAIMIR TAHIRIT” – (03.05.2018)

  Të ftuar: Saimir Tahiri Andi Bushati Armand Shkullaku

“PËRSE BËHET KY KONGRES?” (26.04.2018)

  Të ftuar: Jozefina Topalli Arben Imami

“NEGOCIATA DHE NON GRATA” – (19.04.2018)

 

“TË TAKSOSH VARFËRINË” – (12.04.2018)

  Të ftuar në studio: Olti Rrumbullaku Petrit Ago Gjergj Bojaxhi Ornela Liperi Jorida Tabaku

“NË EMËR TË KOMBIT” – INTERVISTË ME KRYEMINISTRIN RAMUSH HARADINAJ PJESA II (05.04.2018)

 

“NË EMËR TË KOMBIT” PJESA 1 – NË STUDIO ME MONIKA KRYEMADHIN (05.04.2018)

                       

“BERISHA, ÇELËSI DHE KYÇI I PD-së” – (29.03.2018)

  Të ftuar: Neritan Ceka Andi Bushati Edith Harxhi Ermal Hasimja Keltis Kruja