X
“VJESHTË ME PROKURORË DHE ARRESTIME”, – PJESA 1 (23.11.2017)

  Të ftuar në studio:   Fatos Lubonja Andi Bushati Oerd Bylykbashi Ulsi Manja Klodiana Lala  

“AMBASADORËT” – (16.11.2017)

  Të ftuar në studio: Majlinda Bregu Paskal Milo Fatos Lubonja Andi Bushati Në lidhje direkte: Monika Kryemadhi Koço Kokëdhima Genc Pollo

“BE-ja MIDIS KAZANIT DHE RAMËS” – PJESA II (9.11.2017)

  Të ftuar në studio: Andi Bushati Henri Çili Mero Baze Ermal Hasimja

“NARCOS NË SHQIPËRI” – Pjesa I (09.11.2017)

  Në studio me gazetarin, Artan Hoxha 

“DROGA QË PO VRET RILINDJEN” – (02.11.2017)

Të ftuar në studio: Bujar Nishani Andi Bushati Fatos Lubonja Artan Hoxha

“A E SHITI RAMA, SAIMIR TAHIRIN?” – (26.10.2017)

  Të ftuar në studio: Fatos Lubonja Andi Bushati Andi Bejtja Ilir Babaramo Klodiana Lala

“PAGESA E SAIMIR TAHIRIT”, – (19.10.2017)

    Në lidhje direkte: Monika Kryemadhi   Të ftuar në studio: Koço Kokëdhima Artan Hoxha Fatos Lubonja Andi Bushati

“BREGDETI – MAFIA E PRONAVE”, – (12.10.2017)

Të ftuar në studio: Andi Bushati Fatos Lubonja Alket Hyseni Vangjel Dule Gëzim Boçari  

“KRIM DHE POLITIKË” – (05.10.2017)

Të ftuar në studio:  Petrit Vasili Andi Bushati Mero Baze Artan Hoxha Aleks Hajdari

“Opozita në udhëkryq?!” – (28.09.2017)

    Të ftur në studio:  Fatos Lubonja  Andi Bushati  Ylli Manjani  Neritan Sejamini