X

Vedat Muriqi me “valixhet” gati, gjiganti turk tenton huazimin


Vedat Muriqi nuk ia ka dalë të tregojë vlerat e tij më të mirë në Serie A me fanellën e Lazio. Italianët paguan rreth 20 milion euro për transferimin e tij dhe ka shënuar vetëm dy gola.

Sulmuesi i Kosovës, i cili është aktivizuar në 22 ndeshje dhe kryesisht si zëvendësues, mund të largohet që këtë verë nga Lazio.

“Sabah” në Turqi raporton se Muriqi ka marrë një telefonatë nga Emre Belozoglu. Në këtë telefonatë është biseduar për mundësinë e një rikthimi te Fenerbahce, qoftë edhe në huazim

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in SPORT
Pse Lorik Cana zgjodhi bashkëshorten italiane?! Momenti kur u takuan për herë të parë: U pamë për 3 orë, numrin ia dhashë përmes…

 Lorik Cana ka folur më shumë për njohjen me bashkëshorten e tij në emisionin “Jashtë Loje”. Kur futbollisti i njohur...

Close