X

Arbenita Ismajli feston ditëlindjen e parë si nënë dhe tregon dhuratën më të çmuar


Sot për modelen e njohur shqiptare është një ditë e veçantë. Ajo feston për herë të parë ditëlindjen si nënë dhe nuk kishte se si ky moment mos të ishte i veçantë për modelen.

Përmes një foto të publikuar në Instastory, ku shfaqet teksa puth këmbët e së bijës, Arbenita e ka konsideruar si dhuratën e saj më të çmuar për ditëlindje.

Kujtojmë që kjo periudhë ka qenë sa e bukur dhe e vështirë për bukuroshen, pasi ditën që ajo solli në jetë Ninën, humbi babain e saj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
18 pasaporta të ndryshme dhe 2100 fluturime jashtë vendit, Ermal Fejzullahu habit me shifrat

Këngëtari Kosovar, Ermal Fejzullahu është një nga artistët shqiptarë i cili angazhohet vazhdimisht nëpër koncerte, dasma dhe raste të tjera...

Close