X

18 pasaporta të ndryshme dhe 2100 fluturime jashtë vendit, Ermal Fejzullahu habit me shifrat


Këngëtari Kosovar, Ermal Fejzullahu është një nga artistët shqiptarë i cili angazhohet vazhdimisht nëpër koncerte, dasma dhe raste të tjera muzikore jashtë vendit.

I ftuar në emisionin “Nin”, ai ka zbuluar një fakt interesant që ka të bëjë me udhëtimet e tij në vendet e ndryshme ku ai ka përformuar.

Ermal Fejzullahu ka deklaruar se ai zotëron 18 pasaporta në vende të ndryshmë të botës në të cilat ai ka afërsisht 2100 fluturime të cilat ai i ka numëruar gjatë periudhës së pandemisë.

“Që nga mosha 14-vjeçare unë kam dal nga shtëpia duke këndu nëpër krejt botën, i kam 2100 fluturime dhe 18 pasaporta”, ka thënë Ermali duke surprizuar me numrin e madh të fluturimeve.
* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Jonida Vokshi flet për zgjerimin e familjes: Do të bëjmë dhe një gocë, i treti do të jetë çun

Jonida Vokshi, një ndër personazhet më të dashur të ekranit shqiptar, u bë nënë për herë të parë vitin e...

Close