X

Stine pranon çmendurinë që një vajzë ka bërë për të: U hodh mbi makinë


Kantautori i njohur Stine ka rrëfyer për emisionin “Glamour Zone” me moderatoren Ester Bylyku disa detaje mbi karrierën dhe jetën e tij private.

E pyetur ndër nga moderatorja në lidhjë me çmendurinë më të madhe që ka bërë një femër për të Stine është shprehur:

Unë isha në semafor, dhe ajo u hodh përpara makinës. Qëndroi aty pak sekonda pastaj iku se s’kishte c’të bënte’- tha Stine.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/