X

Pas tre vitesh, Bora Zemani dhe Donald Veshaj i japin fund lidhjes: Mori valixhet dhe iku…


Një nga çiftet më të përfolura të publikut, Bora Zemani dhe Donald Veshaj, duket se i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Prej kohësh, në rrjet kanë qarkulluar disa dyshime në lidhje me ndarjen e tyre, mirëpo këtë herë janë miqtë e dyshes ato që e konfirmojnë këtë ndarje, sipas Panoramaplus.

Donaldi dhe Bora bashkëjetonin prej disa muajsh në kryeqytet dhe ata pohojnë se është pikërisht xhelozia nga ana e Donaldit ajo çfarë e detyroi këtë të fundit, të marrë valixhet dhe të largohet nga shtëpia ku jetonte me Borën.

Ndërkohë, dyshja nuk ndiqen në rrjete sociale dhe aktualisht nuk kanë foto me njëri-tjetrin në profilet e tyre në Instagram dhe Facebook

Kujtojmë se Bora dhe Donaldi kanë pasur një histori dashurie ‘paska të trazuar’, pasi dhe më parë janë folur për disa ndarje dhe ribashkime rresht.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë, por Orinda ka një lutje “të papritur” për Turin

Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë një ndër çiftet më të dashur nga publiku shqiptar. Ata pritet që shumë shpejt...

Close