X

“Je i shitur, palaço, pe…ast”/ Plas keq mes Frrok Çupit dhe Lefter Maliqit në emision


Një debat i ashpër ka nisur mes analistit Frrok Çupi dhe ish deputetit Lefter Maliqi në studion e emisionit “Breaking”.

Teksa po debatonin për rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit, Maliqi e cilësoi të shitur analistin Frrok Çupi.

Kjo nxiti menjëherë reagimin e ashpër të Çupit, i cili i tha: “S’mund të më thuash mua je i shitur, nuk ta lejoj edhe pse je polic.”

Pjesë nga debati

Frrok Çupi: Krahasova unë dhe nuk i shërbej askujt. Ore budalla, idiot, nuk të lë unë edhe pse je polic.

Lefter Maliqi: Më palaço se ti nuk ka. P..erast i blerë. Palaço. pis. Të më thuash mua ti që kam mbaruar në Skënderbegas, e kam një karrierë të madhe, kjo është turp.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Komisioni Europian: Qytetarët e vaksinuar ndaj COVID-19 do të lejohen të udhëtojnë pa pengesa drejt BE-së

Komisioni Europian propozon në kuadër të sezonit të ri turistik që qytetarët e vaksinuar ndaj COVID-19 të lejohen të udhëtojnë...

Close