Humbja e Bashës/ Arben Imami: Sali Berisha ka detyrë morale ndaj partisë të shprehet qartë

Arben Imami, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi në MCN TV, ka komentuar zgjedhjet e humbura nga opozita dhe rolin e Lulzim Bashës në këtë humbje. Imami tha se Basha duhet të dorëhiqet, ndërsa lidhur me rolin e liderit historik të partisë, Sali Berisha, Imami deklaroi se ai ka “detyrim moral dhe institucional” të shprehet për largimin … Continue reading Humbja e Bashës/ Arben Imami: Sali Berisha ka detyrë morale ndaj partisë të shprehet qartë