X

E pyesin nëse është “single”, Nevina Shtylla publikon foton me të dashurin nga shezlongu


Moderatorja shumë e ëmbël, Nevina Shtylla është prej vitesh në një lidhje dashurie, por vetëm verën e 2019 u zbulua cili ishte partneri i saj. Ai është jurist dhe quhet Arbër Myftari.

Mirëpo, ditën e sotme, Nevina i ka dhënë mundësinë fansave të bëjnë pyetjen që dëshirojnë dhe nuk kishte se si të mungonte kurioziteti lidhur me statusin e moderatores.

“Vazhdon të jesh single?” e ka pyetur një nga ndjekësit në InstaStory.

Nevina është përgjigjur në mënyrën më epike të mundshme, me një foto krahë Arbrit në shezlong duke shkruar me ironi “Po”

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Nënë për herë të parë, Orinda Huta pozon me barkun e rrumbullakosur

Pak javë më parë, Orinda Huta dhe Turjan Hysko konfirmuan se do të bëhen prindër për herë të parë. Prej...

Close