X

LSI bashkon tifozat e Partizanit me ata të Tiranës (VIDEO)

Në mitingun e LSI sot në Tiranë tifozët e ekipeve kryesore të Tiranës kanë dhënë një shfaqje spektakolare.

Në miting kanë marrë pjesë tifozë të Tiranës dhe të Partizanit, dy ekipet rivale, të cilët janë bërë bashkë në mitingun e LSI.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Demiraj: Ditën e diel shqiptarët do t’u drejtohen kutive të votimit për të zgjedhur Qeverinë e Ndryshimit

Në një intervistë për Ora News, eksperti i sigurisë dhe ish ministër teknik i brendshëm Kolonel Dritan Demiraj ka komentuar...

Close