X

VIDEO/ Një muaj pas lindjes, Afërdita Dreshaj surprizon me format trupore

Afërdita Dreshaj po shijon ditët më të lumtura të jetës së saj pas ardhjes në jetë të Blue Sky, fëmijës së parë me Jakub Kindl.

Modelja ka preferuar lindjen natyrale, pasi sipas saj është metoda më e mirë për trupin e saj.

Megjithëse pak ditë më parë, ajo u shpreh se nuk ndodhet në formën më të mirë trupore, një foto që ka publikuar së fundmi tregoi të kundërtën.

Ajo ka realizuar një foto, ku shfaqet njësoj kur nuk ishte shtatzënë me djalin.

Mesa duket, diçka që e ka ndihmuar shumë ka qenë dhe fakti që përgjatë gjithë shtatzënisë ajo është stërvitur në palestër.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Rakia”, fansat mezi po presin që Enca “të dehet”

Këngëtarja bukuroshe, Enca Haxhia nuk di të ndalet. Teksa po bën pushimet relaksuese në Dubai, ajo ka paralajmëruar surprizën e...

Close