X

LIBRA në Vlorë i bashkohet LSI, Luan Rama: Të hapur edhe për socialistët e tradhtuar nga Rilindja

Zëvendëskryetari i LSI-së Luan Rama deklaroi se LIBRA e Vlorës është bashkuar me LSI-në.

Luan Rama nënvizon se 25 prilli është ditë e madh e fitores për Lëvizjen Socialiste për Integrim.

Postimi i Luan Ramës:

25 prilli – dita e madhe e fitores:

LIBRA E VLORËS BASHKOHET ME LËVIZJEN SOCIALISTE PËR INTEGRIM

Libra e mirëpritur në Lëvizjen Socialiste për Integrim, në forcën moderne të të rinjve, në fuqinë e madhe të ndryshimit dhe të fitores.

Ku tjetër më mirë se në Vlorë merr vlerë bashkimi, e bashkimi i Librës me LSI-në, frymëzohet nga kauza patriotike e shpëtimit të Shqipërisë nga e keqja më e madhe që e ka emrin Rilindje.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
U gjet i mbytur në lumin e Shkumbinit, identifikohet viktima (EMRI)

Identifikohet personi i mbytur në lumin Shkumbin. Ngjarja ndodhi në Jagobin. Burime zyrtare bënë me dije se personi që u...

Close