X

Kandidon për deputete me Partinë Demokratike, motorristët i bëjnë surprizën e veçantë Ori Nebiajt

Prej disa kohësh, moderatorja Ori Nebiaj është e përfshirë në politikë.

Së fundmi, ajo ka kandidon për deputete me Partinë Demokratike në qarkun e Tiranës. Nebiaj vazhdon me fushatën elektorale, pavarësisht se na ndajnë vetëm 9 ditë nga zgjedhjet parlamentare.

Sot, ajo ka marrë një surprizë nga motorristët, të cilën e ka konsideruar të paparë. Ata kanë krijuar me motorrat e tyre numrin 18 që i përket Nebiajt dhe emrin e saj, Ori.

“Surprize e papare. Faleminderit per mbeshtetjen motorristave”, ka shkruar ajo krah fotos.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Mesut Ozil dhuron mbi 120,000 dollarë për të varfërit gjatë muajit të Ramazanit

Mesfushori gjerman i Fenerbahçe, Mesut Ozil, i ka dhuruar 120,770 dollarë ‘Gjysmëhënës së Kuqe Turke’ për një fushatë ndihme të...

Close