X

Intervista e Ylli Rakipit me Edi Ramën “thyen” rrjetin, rekord shikueshmërie


Edi Rama ishte i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi në MCN TV, në një intervistë të fortë, me shumë debate rreth aktualitetit politik dhe qeverisjes tetë vjeçare të Edi Ramës.

Paralelisht në emisione të tjera, kanë qenë të ftuar presidenti Meta dhe kreu i opozitës Basha.

Intervista e Ramës në “Të Paekspozuarit” ka patur një shikueshmëri rekord, duke thyer të gjithë pritshmëritë.

 

EMISIONI I PLOTË:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in KRYESORE, LAJME
VIDEO/ Degjeneron në akuza konferenca e ministrave të jashtëm të Greqisë dhe Turqisë

Ministrat e jashtëm të Turqisë dhe Greqisë u përplasën hapur të enjten në një konferencë të përbashkët shtypi në Ankara,...

Close