X

Rastësia ‘Mbreti botës’! Enca pranë boksierit Conor McGregor në Dubai

Prej më shumë se një jave, këngëtarja Enca ndodhet në Dubai.

Ky pushim kaq i gjatë ka bërë që Enca të ketë fatin të shikojë nga afër një nga boksierët më të njohur të kohës tonë, atë të UFC-së, Conor McGregor.

“Unë dhe Conor McGregor rastësisht të ulur pranë njëri-tjetrit, unë e dua Dubain”, ka shkruar këngëtarja në instastory, duke na lënë kuriozë se ku janë ulur dhe në ç’vend.

Ne jemi në pritje të fotove të tjera që mund të na zbulojnë më tepër nga kjo rastësi.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIDEO/ Sot ka ditëlindjen, Dafina Zeqiri merr surprizën e bukur në mesnatë

Dafina Zeqiri feston sot 32 vjetorin e lindjes. Diva e muzikës shqiptare është surprizuar në mënyrën më të bukur nga...

Close