X

Një person dërgohet në spital me plagë të rënda, policia jep detajet e para

Një person rreth 50-vjeç është vetëplagosur mbrëmjen e sotme me armë zjarri në rrugën “Josif Pashko” në Tiranë. Sipas policisë ai nuk është identifikuar ende ndërkohë që është dërguar në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

“Më datë 07.04.2021, rreth orës 21:35, në rrugën “Josif Pashko”, është vetëplagosur dyshohet me armë zjarri një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 50 vjeç, i cili ndodhet në spital, në gjendje të rëndë shëndetsore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
I papunë, 27-vjeçari shqiptar kapet me sasinë rekord të kokainës dhe një “mal” me euro

Një shtetas shqiptar 27-vjeçar përfundoi në pranga pasi u kap në posedim të një sasie të madhe kokaine. Agjentët e...

Close