X

Ironia e aktorit të “Portokalli”: Gabimi që bënë kontrollorët e Rinasit

Aktori i humorit, Ledio Lako, ka reaguar për protestën e kontrollorëve të Albcontroll në aeroportin e “Nënë Tereza” në Rinas.

Në një postim në facebook, Ledio ironizon duke thënë se kontrollorët bënë gabim që nisën protestën në këtë moment, pasi duhet të prisnin sa kryeministri Edi Rama të dilte nga Shqipëria, në mënyrë që të mbetej jashtë territorit shqiptar.

“Keta të Albcontrollit kanë bërë një gabim! Duhet të prisnin sa të ikte Rama në Turqi apo në një shtet tjetër Europian dhe pastaj ta mbyllnin! Le të vinte me skafin e ndonjërit pastaj”- shkruan Lako.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Alketa Vejsiu pritet të realizojë një këngë dhe është bashkëpunim

Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku dhe njëherësh emër shumë i suksesshëm edhe në biznes....

Close