X

Bllokimi i Rinasit/ Unioni Europian i Kontrollorëve të trafikut Ajror thirrje: Ndalni sulmet mbi kontrollorët, zgjidhje me dialog, jo qasje totalitare

Unioni Europian i Kontrollorëve të trafikut Ajror ka reaguar pas grevës së nisur nga Albcontroll që ka sjellë dhe pezullimin e fluturimeve. Unioni Europian i Kontrollorëve të trafikut Ajror bën thirrje për ndalimin e sulmeve mbi kontrollorët e trafikut ajror dhe apelon për zgjidhje me dialog, jo me qasje totalitare.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Basha me mësuesit në Elbasan: Do të rikthejnë Drejtoritë Arsimore siç kanë qenë

Në turin e takimeve të tij elektorale, teksa ndodhet në Elbasan kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar një...

Close