X

Aksident te “Rruga e Kavajës”, i riu humb kontrollin e mjetit dhe përplas makinat e parkuara, plagoset bashkë me pasagjeren

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet, ku kanë mbetur të plagosur dy të rinj.

Policia e Tiranës bën me dije se aksidenti ndodhu rreth orës 20:35, në rrugën e “Kavajës”, ku shtetasi L. B., 21 vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me disa mjete të parkuara aty në afërsi.

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja në mjet shtetasja A. A., 19 vjeçe, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Çfarë thotë raporti i Amnesty International për Shqipërinë dhe Kosovën!

Organizata për të drejtat e njeriut, Amnesty International (AI) sapo ka publikuar raportin vjetor mbi gjendjen e të drejtave të...

Close