X

Elvana Gjata dedikim Vjosa Osmanit: Urime Presidente, e lumtur për ty Kosovë!

Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur që kanë uruar Vjosa Osmanin për të zgjedhjen në postin e presidentes.

Një ndër to ka qenë edhe këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku, Elvana Gjata.

Ajo i ka bërë një dedikim në Instastory, duke u shprehur shumë e lumtur.

“Urime Presidente, e lumtur për ty Kosovë”, kanë qenë fjalët e këngëtares.

Kujtojmë që Vjosa Osmani është presidentja e dytë grua në Kosovë pas Atifete Jahjagës.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Enca tregon se kush ia paguan pushimet luksoze në Dubai

Këngëtarja e famshme Enca ndodhet prej disa ditësh në Dubai, ku po relaksohet dhe po shijon pushimet. Ajo është shfaqur...

Close