X

Rama i nxjerr live sekretin e shtatzanisë dhe vajzat që pret, Eni Vasilit

Moderatorja e emisionit “Open”, Eni Vasili e ka pranuar sekretin që i ka nxjerrë në publik Edi Rama se është në pritje të ëmbël dhe se pret dy binjake, vajza.

Edi Rama: Më vjen shumë mirë të të shoh nga afër dhe të të uroja për pritjen.

Eni Vasili: Faleminderit!

Edi Rama: Të para shumë zili kur dëgjova që ke dy dhe kur dëgjova që i ke vajza.

Eni Vasili: E vërtetë.

Edi Rama: Çdo të mirë dhe vetëm të mira.

Eni Vasili: Faleminderit shumë.

Eni Vasili: E ka konfirmuara paparazzi i “Panorama”, por është e vërtetë.

Edi Rama: Kjo nuk është një gënjeshtër e 1 prillit.

Eni Vasili: Jo! Dhe jam shumë e lumtur për këtë. Faleminmderit për urimet!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Festivali i Librit – Bukinist 2021, festë për autorin dhe përkthyesin

Albert Gjoka* Pas përfundimit të Panairit Online të Librit në muajin nëntor 2020, i realizuar në bashkëpunim me Shoqatën e...

Close