X

VIDEO/ Kush është futbollisti që e “tërbon” si mashkull? Lei Kraja e thotë hapur


Zlatan Ibrahimovic është i preferuari i shumë tifozëve. Sulmuesi i Milanit pëlqehet jo vetëm për atë që bën në fushë, por edhe për karakterin.

Ai është një “show man” i vërtetë dhe sigurisht tërheq shumë edhe femrat dhe përjashtim nuk bëjnë as ato në vendin tonë.

Ibra është i preferuari i bukuroshes së ekranit, moderatores Lei Kraja. Shkodranja e ka zbuluar këtë përmes një pyetësori të bërë në rrjetet sociale.

“Cili futbollist të pëlqen më shumë si mashkull”, i shkruan një ndjekës bukuroshes, e cila ka postuar një video të Zlatan dhe e ka shoqëruar edhe me një emoji shumë domethënës

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Eva Murati hedh hapin e parë drejt suksesit ndërkombëtar

Pjesëmarrja e saj në emisionin e famshëm “Tiki Taka” u bë kryefjalë e mediave vendase dhe italiane. Eva Murati tërhoqi...

Close