X

“Një vaksinë, katër vota”, debat i fortë mes Arjan Currit dhe Petrit Vasilit -Të Paekspozuarit

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in VIDEO
“Pandemi, fushatë, vaksina” – Solis, Alimehmeti dhe Koduzi, në Të Paekspozuarit (25.03.2021)

Close