X

Erdogan vaksinon fushatën e Ramës –Debat mes Currit, Vasilit, Zhejit, Mezinit- Të Paekspozuarit (29-03-2021)

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in VIDEO
“Një vaksinë, katër vota”, debat i fortë mes Arjan Currit dhe Petrit Vasilit -Të Paekspozuarit

Close