X

Kryemadhi përballë Ylli Rakipit, Arjan Çanit dhe Artur Zhejit – Të Paekspozuarit (25.03.2021)

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in VIDEO
Baba Mondi bën deklaratën e bujshme: 50% e shqiptarëve janë bektashinj!

Baba Mondi, ka qenë i ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit" nga Ylli Rakipi në MCN TV, ku ka folur për...

Close