X

Edmond Tupja: Rama drogohet me pushtet, e keqja më e madhe e Shqipërisë!


Pedagogu Edmond Tupja, në A-Show me gazetarin Adi Krasta, ka komentuar sjelljen e Ramës me pushtetin. Ai tha se kryeministri drogohet me pushtetin dhe është e keqja më e madhe e Shqipërisë.

Specialiteti i Ramës është zhvendosja e vëmendjes, por në rastin e vaksinimit nuk i funksionoi. Erion Veliaj dhe Edi Rama janë një çift dhe si në çdo çift ka grindje dhe ledhatime, frikë dhe largime.

Sindroma hubris është sindroma për pushtet.

Kjo fjalë bashkon narcizmin, arrogancën, egoizmin, manipulimin, gënjeshtrën dhe përbuzjen.

Kam thënë që Edi Rama drogohet me pushtet dhe çuditërisht nuk paskam qenë i gabuar.

Rama të imponon frikë dhe duhet të përgatitemi për më të keqen dhe e keqja më e madhe është Rama“, deklaroi Tupja.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Sondazhi për Elbasanin/ Bie Partia Socialiste, rritje e madhe e Partisë Demokratike

Është publikuar sondazhi i Antonio Notos në bashkëpunim me RTV Ora, për qarkun e Elbasanit, lidhur me orientimin e votës...

Close