X

Aksident në aksin rrugor Laç-Patok, humb jetën shoferi 22-vjeçar

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në aksin rrugor Laç-Patok.

Drejtuesi i mjetit Redon Zefi, 22-vjeç banues në Laç ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Sakaq grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Informacion paraprak

Në aksin rrugor Laç-Patok ,drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi R.Z.,22 vjeç,banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Kryemadhi: 200 milionë euro në vit për fermerët për të ulur kostot e imputeve bujqësore dhe naftës

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi premton se do të ofrojnë mbështetje të plotë për fermerët. Në një videomesazh, Kryemadhi shprehet...

Close