X

“A po fejohemi?”, Robert Berisha i “propozon” publikisht aktores shqiptare

Aktorja shqiptare, Adriana Matoshi është shumë aktive në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar një selfie, ku ka marrë shumë komente.

Mirëpo, komenti që ka tërhequr më shumë vëmendje është ai i këngëtarit Robert Berisha.

“Më fal, a po fejohemi?”, i ka shkruar ai.

Me siguri dyshja janë miq shumë të mirë dhe ky koment është vetëm një shaka.

Kujtojmë se Adriana po shijon prej kohësh historinë e dashurisë me Keith Groeneveld.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Tejkalim të shpejtësisë”, gjobitet nga policia reperi Getinjo

Reperi i njohur, Getinjo është gjobitur nga policia. Ai ka postuar në Instagram fotografinë në të cilën shfaqet gjoba, duke...

Close