X

Aksidenti tragjik/ Humb jetën 42-vjeçari shqiptar pasi makina fluturoi jashtë rruge


Një 42-vjeçar vdiq tragjikisht mbrëmë pas një aksidenti me makinë në Halkidiki të Greqisë.

Ngjarja ndodhi pak jashtë Ierissos. Nën rrethana të paqarta, automjeti i drejtuar nga 42-vjeçari shqiptar, doli nga rruga dhe goditi një pemë.

Përplasja ishte e fortë dhe me pasoja fatale për shqiptarin, emrin e të cilit nuk e bëjnë të ditur mediat greke.

Hetimi paraprak për shkaqet e sakta të aksidentit kryhet nga Departamenti i Policisë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Ambasadori amerikan në Kosovë: Çfarë i kam thënë privatisht Kurtit dhe Osmanit

Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, ka zbuluar disa detaje nga takimet me Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin. Në një...

Close