X

Aurela Basha me të bijën “furnizohen” me libra: Një e kemi dhuratë për…


Bashkëshortja liderit demokrat Lulzim Basha, Aurela vijon së fundmi të ndajë detaje nga jeta e familjes së saj në llogarinë e saj në Instagram.

Këtë të diel, zonja Basha ka postuar një fotografi të shkrepur në një librari ku ndodhet bashkë me vajzën, Dafinën.

Vajza duket se i ka mbushur krahët plot me libra, ndërsa njëri, siç thotë edhe nëna e saj në postimin e bërë në Instagram, është për babin, Lulzim Bashën.

“Me Dafinën pazaret janë vetëm libra— në fakt njërin e ka dhuratë për babin @lulzimbasha”- shkruan ajo në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Basha (@basha_aurela)

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Teksasi goditet nga stuhia e të ftohtit/ Çifti shqiptar shërben 500 vakte ushqim falas për qytetarët! Gjesti humanitar jehonë në mediat amerikane

Në kohën kur Shtetet e Bashkuara po ballafaqohen me valën e të ftohtit dhe në veçanti Teksasi, ku miliona njerëz...

Close