X

Edi Rama jep premtimet e mëdha elektorale: Në mandatin e tretë do të bëjmë porte, aeroporte, rrugë ,dhe do të sjellim Universitete me nam


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in VIDEO
Basha tregon planin e PD-së për ndaljen e eksodit të shqiptarëve: Punësim dhe luftë korrupsionit!

Close