X

Basha tregon planin e PD-së për ndaljen e eksodit të shqiptarëve: Punësim dhe luftë korrupsionit!


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in VIDEO
Ditë e bardhë për PS-në, anëtarësohen 35 italianë!/ Rama: Unë dhe gjyshja flisnim italisht, lexoja filozofët e ndaluar…

Close