X

Ditë e bardhë për PS-në, anëtarësohen 35 italianë!/ Rama: Unë dhe gjyshja flisnim italisht, lexoja filozofët e ndaluar…


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in VIDEO
Basha i kujton Ramës premtimet e bëra: Dështoi në çdo drejtim

Close