X

Përgjimet/ Bardhi nxjerr videon: Qeveria “Rama” më e korruptuara në historinë e Shqipërisë!

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka publikuar një video ku kujton përgjimet e publikuar vitet e fundit që kanë implikuar njerëzit e qeverisë Rama, nga Tahiri me Habilajt, tek dosja 184 dhe përgjimet e antimafias italiane së fundmi.

Bardhi shkruan se Rama di vetëm të justifikohet dhe nuk di gjë kurrë.

Bardhi akuzon se kjo është qeveria më e korruptuar dhe më e keqe në historinë e Shqipërisë, dhe më 25 prill shqiptarët do ia tregojnë vendin. Për Bardhin askush nuk e beson më Ramën dhe shqiptarët do të votojnë për ndryshimin.

Postimi i plotë:

Sa herë njerëzit e tij kapen në përgjime në pazar me trafikantët e drogës, duke blerë vota me krimin e organizuar apo duke shitur tendera, koncesione dhe leje ndërtimi, Edi Rama vetëm justifikohet. Ai kurrë nuk di asgjë, gjithmonë sillet sikur i bien në qafë të tjerët.

Shqiptarëve u ka ardhur në majë të hundës dhe janë lodhur duke dëgjuar Ramën dhe justifikimet e tij. Ata e dinë se kjo është qeveria më e keqe dhe më e korruptuar në historinë e Shqipërisë.

Askush nuk e beson më Edi Ramën. Në 25 Prill shqiptarët do t’i tregojnë vendin kësaj qeverie dhe do të votojnë për ndryshimin!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Dyshohet se falsifikonin formularët e testeve Covid, arrestohen katër persona

Katër persona janë arrestuar në Tiranë pasi dyshohet se mundësonin në mënyrë ilegale udhëtime drejt Gjermanisë e BE. Ergys Vejseli,...

Close