X

Tayna bëhet pjesë e sfidës “Buss It”, “ngre” temperaturat me kërcimin joshës

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, iu bashkua sfidës së fundit në rrjetin TikTok, e cila po bën namin kohët e fundit.

Bëhet fjalë për kërcimin joshës me këngën “Buss It”, e cila po provohet nga miliona përdorues.

Së fundmi, reperja ka tentuar ta provojë këtë sfidë por ajo e kishte përshtatur atë me këngën e saj dhe të Dafinës “Bye Bye”.

Në fillim Tayna shihet e veshur në rroba të thjeshta kurse më pastaj shfaqet me një fustan provokues me printime leopardi, duke ngritur kështu temperaturat në këto ditë dimri.

 

@doruntinahttps://youtu.be/C3qV7ppF3Sk

♬ original sound – Tayna

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Infektohet me koronavirus Nevina Shtylla

Moderatorja e njohur, Nevina Shtylla ka munguar në ekranet televizive së fundmi. Ajo përmes rrjeteve sociale ka zbuluar se është...

Close