X

Infektohet me koronavirus Nevina Shtylla

Moderatorja e njohur, Nevina Shtylla ka munguar në ekranet televizive së fundmi.

Ajo përmes rrjeteve sociale ka zbuluar se është infektuar me Covid-19, duke lënë të kuptohet se kjo është arsyeja.

“Kur i ben fotot ne shtepi, nuk te lejojne te dalesh vetem, ky duhej të ishte ‘look-u’ im për ditëlindjen e Kiara Titos po covid ben te veten”, ka shkruar Nevina.

Siç duket ajo ka pasur më së shumti probleme me shijen këto kohë dhe ju ka kërkuar ndihmë ndjekësve të saj që të tregojnë si e kanë kaluar këtë moment të vështirë e të sikletshëm.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NEVINA SHTYLLA 🧸 (@nevinashtylla)


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Elvana Gjata dhe Mozzik po vijnë me një bashkëpunim? Detaji që shtoi dyshimet

Prej më shumë se një viti, Elvana Gjata i ka munguar tregut muzikor shqiptar. Fansat e kanë ndjerë mungesën dhe...

Close