X

Basha: Rama dhe marionetat e tij janë lidhur me mafian për të shtuar pasuritë e tyre

Përmes një videoje të publikuar në rrjetet sociale kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha shprehet se kryeministri Rama që premtoi reformën në drejtësi, si dhe i shpalli luftë korrupsionit, ka ndodhur krejt e kundërta. Sipas tij drejtësia është kapur dhe asnjë zyrtar i lartë nuk është pas hekurave.

Basha shton se Rama dhe marionetat e tij janë lidhur me mafian për të shtuar pasuritë e tyre. Basha shton se ai duhet ndalur sot.

Postimi i plotë:

Në vend që të kujdeset për njerëzit, Rama dhe marionetat e tij janë lidhur me mafian për të shtuar pasuritë e tyre, dhe çmimin e paguajnë shqiptarët.

Boll më: kupa është mbushur!

Boll më: Kupa është mbushur!

Në vend që të kujdeset për njerëzit, Rama dhe marionetat e tij janë lidhur me mafian për të shtuar pasuritë e tyre, dhe çmimin e paguajnë shqiptarët. Boll më: kupa është mbushur!

Shiko më pak

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Reshjet e shiut shkaktojnë përmbytje në Vlorë, evakuohen dhjetë familje

Prurjet e shumta të lumit Vjosa kanë bërë që në qytetin e Vlorës të evakuohen dhjetë familje. Reshjet e shiut...

Close