X

Dyshohet se dhunoi bashkëshorten, pranga 47 vjeçarit fierak, arrestohet edhe një 20-vjeçar

Policia e Fierit ka arrestuar një 47-vjeçar pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Mësohet se 32-vjeçarja D. Gj., ishte e pajisur me urdhër mbrojtjeje ndaj tij.

Po ashtu, policia në Fier ka arrestuar një 20-vjeçar me inicialet A.P., pasi dyshohet se ka aksidentuar në aksin rrugor Fier-Patos një 46-vjeçar dhe është larguar.

I lënduari me iniciale A. L. mori ndihmë mjekësore dhe më pas u largua për në banesën e tij.

Ndërkohë, në kërkim është shpallur një 28-vjeçar, i cili sipas familjarëve vuan nga probleme të shëndetit mendor, pasi është larguar nga banesa më 23 janar dhe nuk është kthyer më.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Vetëvendosje në zgjedhjet e 25 prillit, Abazi: E drejta është në anën tonë

Drejtuesi i Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri, Boiken Abazi foli në ABC-ja e mëngjesit për zgjedhjet e 25 prillit, ku pjesëmarrëse...

Close