X

“Do të presim lidhjet e mafies me shtetin”, Basha: Do të largojmë Ramën dhe çirakët e tij!

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me përgjimet e antimafias italiane, ndërsa shkruan se Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre me mafien.

“Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre me mafien. Atyre as që u bie në mend për njerëzit.

Së bashku, ne do të sjellim ndryshimin. Do të presim lidhjet e mafies me shtetin, do të largojmë Ramën dhe çirakët e tij e do të sjellim një qeveri që kujdeset për familjet shqiptare.” shkruan Basha.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Meta publikon shifrat: Të ndalet largimi i trurit nga Shqipëria!

Presidenti i Republikës, Ilir Meta përmes një statusi në rrjetet sociale shprehet se sot më shumë se kurrë vendi ka...

Close